معرفی مکان های طبیعی زیبا در امارات

مکان های طبیعی زیبا در امارات

مکان های طبیعی زیبا در امارات 

همان طور که می دانید امارات متحده عربی یکی از کشور هایی است که بیشتر آن را کویر و بیابان پوشانده است. قبلا نیز درباره طبیعت امارات مطالبی را برای شما ارائه کرده ایم. بر خلاف تصور همه که این کشور صرفا بیابان و تکنولوژی است، جالب است بدانید که امارات مکان های طبیعی بسیار زیادی را در خود جای داده است. در این مطلب می خواهیم مکان های طبیعی زیبا در امارات  را به شما معرفی کنیم. امیدواریم این اطلاعات در سفر به این کشور برای شما کاربردی باشد.

طبیعت محافظت شده ی شارجه

شارجه یکی از معروف ترین شهر های کشور امارات متحده عربی می باشد. در نزدیکی این شهر بزرگ یک منطقه محافظت شده وجود دارد. این منطقه یکی از مکان های طبیعی زیبا در امارات می باشد. تنوع گیاهان متنوع به همراه دریاچه ی مصنوعی می تواند شما را از گرما و بیابان گردی در کشور امارات دور کند. بدون شک یکی از بزرگ ترین مکان های سبز محافظت شده در امارات همین منطقه می باشد. گونه های مختلف پرندگان نیز در این مکان وجود دارند. این مکان هر روز از ساعت 12 ظهر تا 5 بعد از ظهر میزبان توریست ها می باشد.

مکان های طبیعی زیبا در امارات

جزیره صیر بنی یاس

یکی از زیبار ترین جزایر در خلیج فارس می باشد. این جزیره به حدی زیبا می باشد که آن را با جزایر بالی قیاس می کنند. با توجه به استقبال گردشگران در سال های اخیر کشور امارات تصمیم بر آن گرفته است که این جزیره را مدرن کند.در واقع تصمیم بر آن شده است که امکانات رفاهی و توریستی بسیار مدرن را به این جزیره اختصاص بدهند.

تالاب های امارات متحده عربی

بدون شک یکی از زیباترین منطقه ها برای طبیعت دوستان تالاب ها می باشد. تالاب ها با آب، خاک، گیاهان، حیوانات و حتی پرندگان منحصر به فردی که در خود جای داده اند بسیار چشم نواز هستند. در کشور امارات چند تالاب بسیار معروف وجود دارد. با توجه به محل سکونت شما در شهر های مختلف امکان بازدید از تالاب های گوناگون برای شما فراهم است.

معروف ترین تالاب در کشور امارات تالاب واتبا می باشد که در نزدیکی شهر ابوظبی واقع شده است. این تالاب در حدود 40 کیلومتر وسعت دارد. هم چنین بیش از 200 گونه پرنده در این تالاب بسیار زیبا زندگی می کنند. یکی از مکان های طبیعی زیبا در امارات  بدون شک همین تالاب واتبا می باشد. در تالاب های امارات نکته جالب ان است که در وسط بیابان ناگهان به تالابی با وسعت بسیار زیاد برخورد می کنید. از نظر بسیاری از گردشگران این نکته یک تجربه ی بی نظیر است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × = 16