طبيعت زيبای تايلند را بشناسيد

طبيعت زيبای تايلند

معرفی طبيعت زيبای تايلند

بدون شك یكی از زیباترین كشور های آسیایی تایلند است. طبيعت زيبای تايلند به حدی چشم نواز است كه در حال حاضر یكی از مهم ترین مقاصد گردشگردی در آسیا به حساب می آید. این را آمار و ارقام گردشگران در طول سال می تواند ثابت كند. شهرت این كشور به حدی زیاد شده است كه بسیاری از افراد اروپایی را وسوسه كرده است از این كشور دیدن كنند. با این كه تاریخ تایلند چندان متمدن نیست و همواره درگیر جنگ و كودتا بوده اند. در سال های اخیر بسیار پیشرفت كرده اند و توانسته اند پول خوبی را از صنعت گردشگری به دست بیاورند.

زیبایی های تایلند

پایتخت كشور تایلند، شهر بانكوك می باشد.  این شهر در سال 2013 بزرگترین مقصد گردشگری در جهان شناخته شد. دلیل آن هم بسیار ساده است. تایلند بسیار زیباست. طبیعت زیبای تایلند چشم هر مسافری را به خود خیره می كند. می خواهیم كمی درباره تایلند و موقعیت آن صحبت كنیم. با این اطلاعات متوجه خواهید شد كه چرا مردم سراسر جهان به سمت این كشور سرازیر می شوند.

طبيعت زيبای تايلند

معمولا برای مسافران دریا و جنگل بسیار مهم است. زیباترین مناطق برای گردشگران بدون شك یكی از این دو منطقه است. تایلند با داشتن ساحل های زیبا و جنگل های استوایی هر دو منطقه را پوشش می دهد. البته نه هر دریایی بلكه زیباترین دریا و ساحل در آسیا را به خود اختصاص داده است. هم چنین جنگل های بسیار زیبای با آب هوای موسمی در این كشور بسیار زیاد است.

مناطق مختلف تایلند

 یكی از مهم ترین مناطق مربوط به شهر بانكوك می باشد. منطقه معروف دیگر مربوط به پاتایا دومین شهر معروف تایلند است. این دو منطقه از لحاظ حكومتی نیز بسیار حائز اهمیت است. تایلند دارای بیش از 70 استان می باشد. كل این كشور را از نظر منطقه ای 5 دسته می توان شمرد. تایلند شمالی، ایسان، تایلند مركزی، تایلند شرقی و جنوبی این 5 منطقه بزرگ در كشور را تشكیل می دهند.

جدایی از طبيعت زيبای تايلند و مناظر زیبای آن دلایل دیگری نیز برای سرازیر شدن گردشگران به این كشور وجود دارد. از جمله این دلایل وجود موزه ها، بار ها و كاواره ها می باشد. هم چنین امكانات تفریحی آبی و جنگلی، هتل های بسیار شیك در دل شهر های مختلف هم بی تاثیر نیست. جالب است كه سرمایه گذاران بسیاری به این كشور رفته اند و هتل های متعددی را ساخته اند. این هتل ها از دل شهر و روستا تا سحال و لبه دریا پراكنده شده است. برخی نیز به ساخت هتل ها و خانه های جنگلی رفته اند و مكان های بسیار شیكی را در این كشور آماده كرده اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 × = 60